Privalumai

Natūralaus šeimos planavimo privalumai

Kodėl NŠP yra saugus?

Naudodami NŠP jūs tiesiog stebite natūralius moters organizmo vaisingumo ženklus. Ekologiškai maitindami kūdikį jūs tiesiog leidžiate jam žįsti kiek jis nori. Kas gali būti saugiau ir didesnėje dermėje su gamta?

NŠP nenaudoja jokių vaistų ar prietaisų. Kiekvienas vaistas turi pašalinius efektus ir paprastai vaistų nepatariama naudoti tol, kol nėra būtinybės kažką taisyti ar palengvinti patiriamus skausmus. Tuo tarpu vaisingumas yra normalus procesas, ne liga. Taigi cheminės nėštumų reguliavimo priemonės yra mažų mažiausiai nereikalingi vaistai.

Jums gali neatrodyti, kad NŠP yra ypatingai saugus kol nepasidomėsite cheminių (piliulės, implantai, injekcijos) ir mechaninių (gimdos spiralių) keliamais pavojais sveikatai. Jums gali atrodyti, kad cheminės priemonės, kuriomis dabar prekiaujama, yra saugios. Tačiau taip nėra.

Atkreikite dėmesį į tai, kad vaistų kompanijos pastoviai tvirtina, kad jų parduodamos priemonės yra saugios (taip yra nuo pat 1960 m. Kai jomis buvo pradėta prekiauti). Ir tik tada, kai sukuriami "naujos kartos" chemikalai, pradedama kalbėti apie ā€œsenosios kartosā€ piliulių sukeltas problemas. Taip pat prisiminkite, kad dauguma gimdos spiralių iš prekybos Amerikoje buvo išimtos dėl sveikatos bylų teismuose. Galiausiai tenka atsižvelgti ir į tai, kad kai kurie medikai apsigimimus sieja su spermicidų naudojimu.

 

Kodėl NŠP yra sveika?

1. Žymėdamos savo stebėjimų rezultatus moterys greitai ir lengvai gali suprasti ar jos ciklas yra normalus. Nukrypimai nuo normalaus ciklo gali būti rimtas perspėjimas, kad kažkas organizme negerai. Kai kurie ciklų sutrikimai gali būti dėl mitybos problemų, aktyvaus sporto ar menkos kiaušidžių veiklos. Kartais moteris gali pastebėti rimtesnius susirgimus pagal pokyčius jos cikle ir tokiu atveju ji gali anksčiau kreiptis pagalbos.

Surinkti turinį